Zobacz galerię naszych
rolet plisowanych

Nie ma chyba lepszego świadectwa określającego profesjonalizm firmy od zadowolonych z wykonanej usługi Klientów oraz od udokumentowanych dotychczasowych realizacji. Prezentowane w tej zakładce rolety okienne plisowane wykonane na wymiar, zwracają uwagę nie tylko swoim atrakcyjnym wyglądem i minimalistycznym charakterem, ale również funkcjonalnością. Skutecznie zaciemniają przestrzeń, jeżeli w danym momencie chcemy ograniczyć ilość wpadającego do wewnątrz światła. Co ważne, wystarczy jeden ruch, aby je opuścić i zapewnić sobie całkowitą prywatność.

Serdecznie zapraszamy do przyjrzenia się zrealizowanym przez naszą firmę zamówieniom na plisy wykonywane na wymiar – to nie tylko możliwość przyjrzenia się efektom finalnym pracy naszego zespołu, ale również możliwość zaczerpnięcia inspiracji w zakresie aranżacji przestrzeni okiennej.


Spodobały Ci się nasze plisy?

Przejdź do naszego sklepu internetowego i sprawdź dokładniej naszą ofertę! Pamiętaj, że przed zamówieniem plisy możesz zamówić 5 próbek wybranych materiałów zupełnie za darmo, dzięki czemu będziesz w 100% świadomy, jak będzie wyglądać Twoja plisa okienna.