Serce domu, w którym gotujesz, rozmawiasz z rodziną o tym, jak minął dzień i pijesz kawę z przyjaciółmi to miejsce szczególne. Z jednej strony chcesz, żeby wpadało tam dużo światła, a z drugiej masz dużą potrzebę zachowania intymności przed wzrokiem nieproszonych gości zza szyby? Szukasz więc zasłon, które zapewnią Ci prywatność, nie odetną zupełnie od słońca, a ponadto będą stylowe, praktyczne i łatwe w pielęgnacji? W takim razie plisy okienne w kuchni zdają się być idealnym rozwiązaniem.

O czym należy pamiętać przy wyborze rolet do okien kuchennych?

Kuchnia rządzi się swoimi prawami. Wskutek pieczenia dań w piekarniku, gotowania zupy czy smażenia mięsa na gazie temperatura powietrza może wzrosnąć nawet o kilka stopni. Warto zasłonić okna czymś, co zimą zatrzyma ciepło w pomieszczeniu, a latem je zredukuje i uchroni domowników przed nadmiernym przegrzaniem. Nasze plisy działają w taki sposób za sprawą swoich właściwości termoizolacyjnych.

Dlaczego warto wybrać do kuchni plisy?

Właściwości termoizolacyjne naszych zasłon to nie jedyne zalety. Warto wspomnieć także o ich trwałości, przeciwsłoneczności, odporności na wilgoć i wysokie temperatury. Jeśli chcesz zapewnić swojemu pomieszczeniu większą termoizolację, to możesz zdecydować się na akcesoria okienne z podwójnej tkaniny z warstwą aluminium w środku. Oprócz tego warto zainwestować w systemy harmonijkowe chroniące przed wilgocią i pleśnią, czyli w tkaniny wodoodporne. Dla maksymalnego bezpieczeństwa możesz zamówić plisy z materiału trudnopalnego.

Jakie udogodnienia oferuje nasza firma?

Zamówisz u nas niezwykle solidne, praktyczne i starannie wykonane plisy okienne, które pięknie udekorują Twój dom. Jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na Twoje potrzeby, dlatego dajemy Ci wolną rękę w kwestii wyboru rodzaju tkaniny, jej koloru, właściwości, a także profili i podzespołów.

Chcesz zakryć całą szybę, a może tylko jej część? Szukasz czegoś do kuchni, co łatwo wyczyścisz? Zależy Ci na szybkim montażu i bezawaryjnym mechanizmie harmonijkowym? Nie mogłeś lepiej trafić!