Regulamin sklepu

1) Sklep internetowy prowadzony jest przez:
Plisan Jacek Jakubowicz,
ul. Jodłowa 5,
32-540 Trzebinia,
NIP 6282008612, 
REGON 386595250


2) Wszystkie produkty oferowane przez sklep są fabrycznie nowe, pozbawione wad prawnych i fizycznych i są wykonywane ręcznie na indywidualny wymiar.
3) Zamówienia można składać telefonicznie pod numerem telefonu:  +48 601 856 131 oraz bezpośrednio przez sklep internetowy plisan.pl. Przyjęte zamówienie zostanie potwierdzone drogą e-mail lub telefonicznie.

4) Nasz sklep umożliwia następujące sposoby płatności:    
a) Przelew tradycyjny na konto:  mBank   03 1140 2004 0000 3402 8023 8933
b) Płatność elektroniczna przez portal Payu.pl

5) Warunki dostawy:
Towary są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ceny wysyłki wynoszą:

a) Przesyłka kurierska: 20,00 zł


W przypadku uszkodzeń paczki zalecane jest spisanie protokołu szkodowego, który ułatwi dochodzenie ewentualnych roszczeń.

6) Oferowane plisy wykonywane są na wymiar na zamówienie, stąd nie ma możliwości ich zwrotu i otrzymania środków pieniężnych z powrotem.

7) Procedura reklamacyjna jest przeprowadzana zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Konsument ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową. Sklep odpowiada za niezgodność towaru jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru kupującemu.

8) Reklamację należy składać w siedzibie sklepu, pisemnie na adres sklepu lub za pośrednictwem adresu mailowego: kontakt@plisan.pl. Sklep ustosunkuje się do reklamacji w ciągu 14 dni od jej zgłoszenia.


9) Spory wynikłe na tle stosowania niniejszego regulaminu będą rozpatrywane przez sądy powszechne właściwe wg przepisów Ustawy z dnia 17 listopada 1964 – Kodeksu Postępowania Cywilnego.

10) Kolory przedmiotów na zdjęciach prezentowanych w naszym sklepie mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości. Nie jest to jednak nasza wina, wynika to z różnych kalibracji monitorów. Każdy monitor inaczej oddaje barwy i odcienie itd.

PARAGONY / FAKTURY VAT
Do każdego zakupionego produktu dołączany jest paragon fiskalny. Aby otrzymać fakturę VAT, należy poinformować sprzedawcę o wystawienie takiej faktury niezwłocznie po zakupie. W przypadku zmiany decyzji z paragonu na fakturę NABYWCA powinien przesłać paragon fiskalny pocztą na adres sklepu w ciągu 7 dni od daty zakupu.